Dental Turizm

0462 300 01 61

weqw

Merkezimiz yurt dışında gelen ağız ve diş sağlığı tedavisi almak isteyen hastalar için özel bir program uygulamaktadır. Yurt dışından gelen hastalarımız arzu ederlerse tedavileri sürerken ülkemizde seyahat edebilir ve bu konuda bilgilendirilebilirler. Organizasyonumuz turistik gezi transferlerinden, hastalarımızın Türkiye’de geçirdikleri süreyi detaylı planlayabilecekleri ve istekleri doğrultusunda konaklama imkanı sağlayan özel çevirmenlere kadar birçok imkan sağlamaktadır.Hastalarımız tedavi süreleri boyunca aynı zamanda eğlenceli bir tatil keyfi de yaşayabilmektedir.

Sizlere sunduğumuz ekstra hizmet ve tedaviler için Uluslararası Hasta Bölümümüzle iletişim kurabilirsiniz.Uluslararası Hasta Bölümümüzle Türkiye yerel saatiyle  sabah 10 00-15 00 arası iletişime geçebilirsiniz ya da bölümümüze  e-posta yoluyla  ulaşabilir, size dönüş yapmamızı sağlayabilirsiniz.

Hastalarımızın sağlığı kadar konforu da bizim için çok önemli olduğundan Uluslararası hasta bölümümüz hastalarımıza dilerlerse konaklama açısından da yardımcı olmaktadır.

Yurt dışından gelen hastalarımıza merkezimizin yakınında bulunan 3,4 ve 5 yıldızlı anlaşmamız olan otellerde özel indirimlerle konaklama imkanı sağlayabilmekteyiz.

Hastalarımızla ülkemize gelmeden önce onların tercihine uygun konaklama seçeneklerini paylaşabiliriz.

Resepsiyon,Transfer ve Seyahat Hizmetleri

Merkezimiz aynı zamanda hastalarımız için  dilerlerse resepsiyon, transfer ve seyahat hizmetleri de sağlamaktadır.Uluslararası  hasta bölümümüz ve şoförümüz hastalarımızı hava alanında karşılamakta ve otellerine transferini sağlayabilmektedir.İsteğe bağlı olarak tedavi süreleri boyunca  tüm otel ve sağlık merkezi arası ulaşımı ve dönüş için hava alanı transferi merkezimiz tarafından sağlanabilmektedir.Güvenli ve konforlu seyahat hizmetlerimiz sayesinde yabancı hastalarımız yabancı olmanın zorluğunu çekmez ve adres tarifi ve yön bulmakla zaman kaybetmezler.

Yazılı ve Sözlü Çeviri

Merkezimizde bütün doktorlarımız İngilizce konuşmaktadır. İngilizce dışında bir anadili olan yabancı hastalarımız için istek üzerine çevirmen sağlanabilmektedir. Ayrıca tıbbi kayıtlar, raporlar ve faturaları da hastaların isteği üzerine istedikleri dilde hazırlanabilmektedir.

Turistik Etkinlikler

Hastalarımız tedavileriyle eş zamanlı olarak turistik aktivitelere katılabilir.Doğa ve kültür turlarına katılabilir.Hastalarımız bu tür faaliyetlere ilişkin ülkemizdeki gelişmiş tur şirketlerinden faydalanabilecekleri gibi dilerlerse merkezimiz tarafından planlanan özel turistik gezi programlarına da katılabilirler.

Merkezimizde yapılan tüm tedavi ücretleri hastalarımızla tedavi öncesinde paylaşılır, onay alınır ve bu ücretlere sadık kalınır. Tedavi prosedürlerini ve süreci detaylı olarak öğrenmek için hastalarımız hekimlerle internet yoluyla direk diyalog kurabilir.